خرید اینترنتی فایل(تحقیق بررسي رابطه كمال‌گرايي والدين با خودباوری، جسارت و خودكارآیی فرزندان آنها)

در حجم 125 صفحه و در قالب word و قابل ویرایش و با قسمتی از فهرست زیر: قسمتی از فهرست فصل دوم: كمال‌گرايي نظريه‌هاي كمال‌گرايي كمال‌گرايي از ديدگاه اسلام انواع كمال‌گرايي ابعاد كمال‌گرايي ويژگي افراد كمال‌گرا كمال‌گرايي والدين خودباوری اهميت خودباوری خودباوری,کمال گرایی,جسارت,تحقیق بررسي رابطه كمال‌گرايي والدين با خودباوری, جسارت و خودكارآیی فرزندان آنها,پایان نامه بررسي رابطه كمال‌گرايي والدين با خودباوری, جسارت و خودكارآیی فرزندان آنها|32014594|vlj34011554|وی اِل
با ما باشید با یکی دیگر از فایل های قابل دانلود با عنوان : تحقیق بررسي رابطه كمال‌گرايي والدين با خودباوری، جسارت و خودكارآیی فرزندان آنها در حجم 125 صفحه و در قالب word و قابل ویرایش و با قسمتی از فهرست زیر:

قسمتی از فهرست فصل دوم:

كمال‌گرايي

نظريه‌هاي كمال‌گرايي

كمال‌گرايي از ديدگاه اسلام

انواع كمال‌گرايي

ابعاد كمال‌گرايي

ويژگي افراد كمال‌گرا

كمال‌گرايي والدين

خودباوری

اهميت خودباوری

علل پيدايش خودباوری

جسارت‌

ويژگي‌هاي شخصيتي جسارت ورزانه

خودكارآیی

مؤلفه‌هاي خودكارآیی

منابع خودكارآیی

مروري بر پژوهش‌هاي انجام شده


ابعاد كمال‌گرايي:
1- كمال‌گرايي خود مدار[1]: يك مؤلفه انگيزشي است كه شامل كوشش‌هاي فرد براي دست‌يابي به خويشتن كامل مي‌باشد و در اين بعد كمال‌گرايي افراد داراي انگيزه قوي براي كمال، معيارهاي بالاي غيرواقعي، كوشش اجباري و داراي تفكر همه يا هيچ در رابطه با نتايج به گونه موفقيت‌هاي تام و يا شكست‌هاي تام مي‌باشند. اين افراد بر عيب‌ها وشكست‌هاي گذشته خويش تمركز مي‌كنند و معيارهاي شخصي غيرواقعي را در سرتاسر حوزه‌ي رفتاري خود فراگير مي‌سازند. اين افراد به افراط موشكاف و انتقادگر هستند به گونه‌اي كه نمي‌توانند عيب‌ها و اشتباهات با شكست‌هاي خود را در جنبه‌هاي مختلف زندگي بپذيرند (فلت و همكاران، 1991).

2- كمال‌گرايي ديگر مدار[2]: بعد مهم ديگر كمال‌گرايي در بر دارنده عقايد و انتظارات درباره شايستگي‌هاي ديگران است. (هالندر، 1965). كمال‌گرايي ديگر مدار يك بعد ميان فردي است كه در بر گيرنده‌ي گرايش به داشتن معيارهاي كمال‌گرايانه براي اشخاصي است كه براي فرد اهميت بسياري دارند (فلت و همكاران، 1991). از آنجايي كه كمال‌گرايي ديگر مدار با بي‌اعتمادي و احساس دشمني نسبت به ديگران همراه است، اين بعد كمال‌گرايي ممكن است به روابط ميان شخصي دشوار بينجامد (فلت و همكاران، 1998). از سوي ديگر فراست، هايمبرگ، هولت و ماتيا[3](1993) كمال‌گرايي ديگر مدار را اينگونه تعريف كردند: گرايش فرد به داشتن مجموعه انتظارات غير واقع‌بينانه براي ديگران و ارزيابي سفت و سخت از آن‌ها. فرد كمال‌گرا مي‌خواهد ديگران را به گونه‌ي مبالغه‌آميزي با معيارهاي غيرواقعي «كامل» ببيند.
مطالب دیگر:
📒بررسی تطبیقی مدل های ارزیابی عملکرد کارکنان📒بررسی و مقایسه مدل های ارزیابی منابع انسانی📒ارزیابی عملکرد از دیدگاه های مختلف و بررسی الگوی ارزیابی عملکرد در سازمانهای دولتی📒بررسی ارزیابی عملکرد در ایران و جهان و نقش و اثربخشی آن در سازمان📒ارزیابی عملکرد و کارایی و بررسی مدلها و چگونگی اندازه گیری آنها📒مبانی نظری و پیشینه تحقیق مدیریت سرمایه در گردش 37 صفحه📒ماهیت و اهمیت سرمایه در گردش و عوامل موثر در تعیین میزان آن📒بررسی شاخص های توسعه پایدار و تعيين و ترسيم چارچوب آن📒مبانی نظری و پیشینه تحقیق توسعه پایدار 63 صفحه📒مبانی نظری و پیشینه تحقیق شاخص های توسعه پایدار 63 صفحه📒مبانی نظری و پیشینه تحقیق عملکرد مالی 58 صفحه📒مبانی نظری و پیشینه تحقیق ارزش افزوده اقتصادی 58 صفحه📒ارزش افزوده اقتصادی و فاکتورهای کلیدی مورد توجه آن📒نگرش شغلی با تاکید بر تمایل به ترک شغل و رضایت شغلی📒مبانی نظری و پیشینه تحقیق نگرش شغلی 83 صفحه📒روش های ارزیابی عملکرد و مدیریت عملکرد منابع انسانی📒ارزیابی عملکرد مدیریت منابع انسانی در دانشگاه📒جایگاه و نقش نظام ارزیابی عملکرد در فرآیند توسعه منابع انسانی سازمان📒بررسی زیر ساخت های مورد نیاز جهت یکپارچه معماری اطلاعات با سیستم های هوش تجاری📒مبانی نظری و پیشینه تحقیق شاخص های ارزیابی عملکرد مالی 51 صفحه📒بررسی شاخص های ارزیابی عملکرد مالی شرکتها📒معیارها و شاخص های ارزیابی عملکرد کارکنان و بررسی کامل مدلهای آن📒ارائه الگویی مطلوب برای ارزیابی عملکرد کارکنان سازمان📒مبانی نظری و پیشینه تحقیق رتبه بندی در صنعت بیمه 60 صفحه📒تشریح کامل رتبه بندی در صنعت بیمه